Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Rozpoczęcie roku przedszkolnego....:)

Po udanych wakacjach uśmiechnięte i stęsknione przedszkolaki wracają do swoich Pań.
3 września, już od rana, mury naszej placówki wypełni gwar rozmów, a wszędzie będzie można zauważyć podekscytowane maluchy. Jak wiemy, początki te nie zawsze są łatwe, ale postaramy się stworzyć naszym pociechom sprzyjające i bezpieczne warunki oraz przyjazną, ciepłą atmosferę, co pozwoli na szybką i łagodną adaptację.

Mimo, że rok szkolny dopiero się zaczął, mamy już wiele planów i pomysłów, aby przedszkolaki wszechstronnie się rozwijały, dobrze bawiły oraz twórczo spędzały czas pod naszą opieką. Mamy też nadzieję na udaną, jak co roku, współpracę z rodzicami, którzy zawsze wykazują się wieloma inicjatywami i chętnie się włączają w życie przedszkola.
Komunikat 2018-09-02, 20:25 | autor: Ewa Pielok